Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Uroda · 27 stycznia 2022

Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego

Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego oferowane są w Pure Aesthetic. Nowoczesne urządzenie może służyć do trwałej oraz całościowej regeneracji skóry, jak i do wzmożonej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Leczenie blizn Lublin z zastosowaniem tego typu lasera odbywa się szybko oraz przynosi jak najlepsze rezultaty. Na dodatek, z zabiegu można skorzystać gdy chciałoby się odmłodzić tkankę skórną po oparzeniu słonecznym, poprawić jej odcień, wygładzać zmarszczki lub blizny po szyciu chirurgicznym. Świetnie zabieg nadaje się także do redukowania blizn potrądzikowych. Już po pierwszym zabiegu można dostrzec rezultaty. Tkanka skórna jest w znacznie polepszonej kondycji. Wykonać można również Powiększanie ust Lublin, które skutecznie podnosi samoocenę Pań.

Całkowity rezultat zauważalny jest z kolei po pół roku. Zabieg jest bezpieczny, a proces gojenia przewidywalny. W zasadzie od razu po jego zakończeniu można powrócić do wcześniejszych aktywności. W zależności od tego, w jaki sposób uszkodzona jest skóra, zabieg można powtarzać od trzech do sześciu razy, celem zyskania doskonałych rezultatów. Przerwa między każdą z ingerencji musi wynosić od 2 do czterech tygodni.

Nad wyraz często zabiegi laseroterapii łączy się z osoczem bogatopłytkowym, co przyspiesza odnowę. Blizny Lublin to nie całkowity obszar, w jakim może zostać wdrożone leczenie laserem frakcyjnym. Sprawdzi się on też w: liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, ramion i brzucha a także w redukowaniu cellulitu. Podczas zabiegu laser wykonuje w skórze tysiące drobnych i głębokich mikrouszkodzeń termicznych, stosując energię pod postacią skoncentrowanych wiązek światła.

W nadzorowany sposób uszkadzane są konkretne obszary naskórka oraz skóra właściwa. Im głębiej dotrze światło lasera, tym wzmożona jest ilość wytworzonej tkanki. Czas leczenia następuje szybko, bez widocznych ran. Każdy zabieg jest bezpieczny, a przed jego wykonaniem następuje konsultacja. Klienci dowiedzą się, czy mogą być przyjęci. Specjaliści zaznajamiają ich też z rekomendacjami przed zabiegiem oraz pozabiegowymi. W gabinecie od pierwszej wizyty można czuć się bezpiecznie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY