Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Uroda · 25 lipca 2021

Zabiegi odmładzające przy użyciu kwasu hialuronowego, oferowane w Medeste Clinic

Zabiegi o właściwościach odmładzających przy zastosowaniu kwasu hialuronowego, oferowane w Medeste Clinic zaliczają się do efektownych, można to zobaczyć na https://www.medeste.pl/zabieg/profhilo/. Decydują się na nie ochoczo nie tylko kobiety, lecz też coraz częściej panowie. Do tego typu ingerencji zalicza się przykładowo Profhilo. Jest to innowacyjny środek, który w składzie posiada cząsteczki kwasu hialuronowego, o przeróżnej masie. Cięższe łańcuchy odnawiają rusztowanie skóry, a lekkie gwarantują optymalne nawilżenie i napięcie. Profhilo zastymuluje produkcję włókien elastynowych i kolagenu, co znacząco wpływa na odmłodzenie skóry.

Wiotka tkanka skórna jest modelowana i przywrócony zostaje naturalny kontur twarzy. Ponadto, rozbudzone są procesy odnowy. Co znaczące, profhilo nie jest tradycyjnym wypełniaczem, ale stymulatorem tkankowym, doprowadzającym do naturalnej odnowy skóry. Skóra po zabiegu staje się napięta, nawilżona oraz odmłodzona, czyli efekty można spostrzec natychmiast.

Pacjentki zdecydowane są we wskazanej klinice na taki zabieg między innymi z tego względu. Szczególnie, że rezultaty utrzymują się na dłużej. Nie trzeba też udawać się na rekonwalescencję. Zabieg trwa około dwadzieścia minut i jest całkowicie bezbolesny, ponieważ uprzednio nakładana jest na twarz maść znieczulająca. Efekty mogą utrzymywać się nawet do 1,5 roku. Przed zabiegiem klientki i pacjenci są o wszystkim powiadomieni.

Dlatego mają pewność, że warto na taki krok się zdecydować. Można także zapoznać się z pozostałą ofertą zabiegów we wrocławskiej klinice. Są to między innymi zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego dające doskonałe rezultaty. Usunięte są drobne zmarszczki, powiększona jest jędrność skóry oraz można optymalnie nawilżać skórę. Osocze bogatopłytkowe sprawdza się w konfrontacji z przebarwieniami, bliznami, wypadaniem włosów oraz łysieniem.

Osocze podawane jest metodą mezoterapii igłowej, z zastosowaniem cieńszych igieł, w znieczuleniu miejscowym. Ze względu na to że osocze pozyskane jest z krwi pacjenta, można zabieg uznać za naturalny.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY