Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Zdrowie · 25 października 2021

Zabieg mikrodermabrazji igłowej, wykonywany w gabinecie Iwony Jamroży w Lublinie

Terapia odmładzająca, wykonywana w klinice medycyny estetycznej Iwony Jamroży daje świetne efekty. Profilaktyczne zabiegi sprawdzają się bardzo dobrze w wypadku osób młodych i w średnim wieku, w celu odmłodzenia. Do odnowy dochodzi za sprawą PRP, opierającej się na stymulacji czynników wzrostu zawartych w preparacie PRP. Umieszczone są w nim także leukocyty, wykazujące działanie antybakteryjne oraz zwiększające odpowiedź odpornościową tkanek.

Zaaplikowanie PRP sprawia, że dojdzie do mocnej odnowy skóry we wszystkich jej warstwach. Jednocześnie ulepsza się elastyczność, gładkość, barwa i kondycja naskórka. Czynniki wzrostu oddziałują na: rozwój komórek macierzystych, rozwój syntezy kolagenu, angiogenezę, proliferację komórek naskórka oraz utworzenie nowych włókien kolagenowych i elastylowych. Najlepiej sprawdzi się to na takich fragmentach ciała jak: czoło, policzki, fałdy nosowo – wargowe, szyja, dekolt, dłonie oraz okolice oczu.

Dokładny opis wszystkich zabiegów z tej kategorii zamieszczony jest na witrynie gabinetu. Jego właścicielka również udzieli odpowiedzi w temacie zabiegu, a po skonsultowaniu się z klientką w gabinecie zadecyduje, jaka ma być częstotliwość zabiegu. Można również korzystać z pozostałych metod takich jak medycyna estetyczna lublin, a o tym, jakie dają one efekty można czytać pod linkiem https://www.iwonajamrozy.com i bezzwłocznie rezerwować konsultację.

Gabinet medycyny estetycznej Iwony Jamroży, ma sporo dobrych opinii. Opłaca się tutaj skierować, gdy chce się zadbać o swój wygląd. Specjaliści podejmują się: usuwania zmarszczek z użyciem toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej, zabiegów z wykorzystaniem osocza i fibryny bogatopłytkowej i zabiegów z wykorzystaniem peelingów medycznych. Zabiegi są precyzyjnie opisane i można zobaczyć, z jakiego sprzętu korzystają lekarze do ich wykonania.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY