Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Zdrowie · 9 lutego 2022

Wyspecjalizowana klinika działająca na terenie Warszawy

OpraMed to specjalistyczna klinika funkcjonująca na terenie Warszawy. Lekarze licznych specjalności a także inny personel medyczny zapewniają chorym profesjonalną pomoc. Dużym atutem tego miejsca jest to, że każdy z chorych traktowany jest indywidualnie oraz całościowo. Wszyscy lekarze zatrudnieni przy transport medyczny warszawa pracują w ramach konsyliów, stosując innowacyjne metody leczenia, z wykonaną wcześniej zgłębioną diagnostyką.

Medycyna akademicka jest w tym miejscu połączona z metodami naturalnymi, dlatego można oczekiwać skutecznego leczenia. Diagnostyka i leczenie dotyczą tutaj chorób reumatycznych, odpornościowych i grzybiczych. Po zrobionej diagnozie wykonane są zespołowe konsultacje, co pozwoli stworzyć wszechstronny plan leczenia. Za każdym razem paru ekspertów analizuje dokumentację medyczną oraz historię medyczną konkretnego pacjenta.

W klinice prosperuje też prywatne pogotowie medyczne, oferujące przewóz pacjentów, którzy mają kłopot z tym, by samodzielnie dostać się do szpitala lub do innej placówki służby zdrowia. Ambulanse OpraMed spełniają wszystkie normy w zakresie transportu medycznego chorych, jakie wystosowane zostały przez NFZ. O tym, że placówka jest w stanie odpowiedzieć na bieżące potrzeby pacjentów poświadcza także to, że prosperuje tutaj Punkt Szczepień. W miejscu tym można skorzystać z licznych świadczeń medycznych takich jak leczenie boreliozy, które poprzedza zbadanie kleszcza. Ma ono na celu potwierdzić albo wykluczyć zakażenie boreliozą.

Żeby wynik był właściwy, należy materiał do badań przechować odpowiednio. Zainteresowani będą poinformowani o tym, jak to zrobić. Wyniki dostaje się w krótkim czasie. W OpraMed przeprowadzane też są testy genetyczne. Wykrywają one nowotwory oraz skłonności do ich występowania. Terminy na te badania wyznaczone są bezzwłocznie. Diagnoza obejmuje nowotwory: nerek, płuc, jelita grubego, pęcherza moczowego, przełyku, trzustki, żołądka, tarczycy, piersi, jamy nosowo – gardłowej, skóry, czy gruczołu krokowego.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY