Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Zdrowie · 12 marca 2021

Wybielanie zębów realizowane przez doświadczonych stomatologów

W działającym na terenie Wrocławia gabinecie stomatologicznym w obrębie stomatologii estetycznej wykonuje się wybielanie zębów. Przeciwwskazaniami są: zła higiena jamy ustnej, uszkodzenia mechaniczne zębów, wiek klienta poniżej 18 roku życia, próchnica, spora ilość wypełnień i uzupełnień protetycznych stałych, wrażliwa zębina, stany zapalne dziąseł i przyzębia, okres ciąży i karmienia piersią, palenie tytoniu, uczulenie na składniki zastosowane w wybielaniu, zaburzenia czynności stawów skroniowo – żuchwowych oraz stosowanie niektórych leków, do jakich zaliczają się psychotropowe albo przeciwpadaczkowe. W pozostałych przypadkach chorzy, którym zależy na usuwaniu przebarwień mogą to robić bez problemu. Wybielanie zębów realizowane przez doświadczonych dentystów daje bezpośrednio te wyniki, na jakich im będzie zależeć. Wybrane zalecenia i przebieg zabiegu omówione są ze stomatologiem już podczas pierwszej konsultacji. Stosowana jest metoda nakładkowa albo przy wykorzystaniu lampy beyond whitening. Chorzy najczęściej decydują się na wybielanie zębów martwych, bo zwykle zęby po leczeniu kanałowym mają innego rodzaju odcień, różniący się od pozostałych. Metoda wybielania dostosowana jest do potrzeb chorego a także jego stanu uzębienia, co daje najlepsze wyniki. Pacjent jest informowany o tym, że nie może: palić papierosów, pić kawy, mocnej herbaty, czerwonego wina, koloryzowanych napojów a także nie może zażywać leków przeciwko nadkwasocie żołądka przez jakiś okres czasu po wybielaniu. Zalecane jest powstrzymanie się od stosowania pozostałych preparatów wybielających. W czasie, gdy zakładane są szyny, należy unikać picia oraz jedzenia. Dostosowanie się do wszystkich zaleceń wpływa na efektywność wybielania. Pacjenci mają zapewnienie, że stosowane w czasie
wybielanie wrocław metody zaliczają się do bezpiecznych. Tylko powinny ich się wystrzegać kobiety w ciąży i karmiące piersią. Wybielanie na pewno nie wpływa na kondycję szkliwa i nie stworzy ryzyka pojawienia się próchnicy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY