Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Zdrowie · 28 października 2021

Sztuka uwodzenia – jakim sposobem podrywać panie?

Można być asem w każdej dyscyplinie – wszystko zależy od predyspozycji oraz treningu. Sztuka uwodzenia kieruje się tym samym wzorem. Trening czyni mistrza, wobec tego prosty proces myślowy oparty na logice sugeruje, że im znacznie więcej randek, tym większa szansa na powodzenie. Innymi słowy im znacznie więcej randkujemy, tym stajemy się lepsi w sztuce uwodzenia.

Nie wolno jednoznacznie zatwierdzić ani obalić tej tezy, albowiem wszystko zależy od predyspozycji, charakteru i szczęścia konkretnej osoby aspirującej na mistrza uwodzenia. Mówiąc dokładniej – kilka udanych randek daje ogólny obraz tego, co jest pozytywem delikwenta. W związku z tym rośnie samoocena, wiara we personalizowane możliwości i pozytywne nastawienie do randek. W następstwie pojawia się wyśmienity humor i znika wszelki stres, co bezsprzecznie podnosi jakość randki. Z drugiej zaś strony wiemy świetnie, iż parę nietrafionych randek z rzędu podcina skrzydła.

Z każdą kolejną poziom stresu rośnie proporcjonalnie do obniżania się pewności siebie, co z kolei gwarantuje klapę następnej randki. A w jaki sposób uwieść byłą? To już oddzielny temat – zajrzyj na jak odzyskać kobietę, a dowiesz się znacznie więcej. Najgorsze jest to, iż sztuka uwodzenia jest wybitnie nielogiczną nauką. Dzieje się tak naturalnie za sprawą czynnika ludzkiego. Czarowanie w założeniu jest oddziaływaniem jednej osoby na emocje drugiej, z podejściem na wywieranie korzystnego wpływu na relacje między tymi postaciami. W związku z tym nie da się określić i spisać ogólnych zasad oraz rad dotyczących uwodzenia, gdyż te najzwyczajniej w świecie nie są, tak samo jak nie są dwie osoby o izomorficznym guście, wyglądzie oraz charakterze.

Dosyć łatwo to wytłumaczyć na przykładzie. Weźmy na celownik stworzonego przez nas adepta sztuki uwodzenia i zbierzmy wszystkie pozytywnie odebrane zachowania na randce ze stereotypową, grzeczną dziewczyną z solidnego domu. Przyjazd po nią – punkt dla nas. Kwiaty dla niej i jej mamy – następny punkt. Ciastka w intymnej kawiarni – następny punkt. Rozmowa o sztuce, poezji oraz tańcu towarzyskim – następne parę. Można tak wymieniać przez długi czas. Zastanówmy się, jakim sposobem zadziałałyby te sprawdzone sztuczki na randce z uwolnioną i zwariowaną imprezowiczką.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY