Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Uroda · 25 czerwca 2021

Świetny make-up – sprawdź, jakim sposobem go zrobić

Okazuje się, iż mimo generalnie panującym stereotypom dużo pań nie wykorzystuje makijażu na co dzień. Uważają, iż jest to zbyteczny wydatek, albowiem niedrogie preparaty poprawiające urodę są niesłychanie nietrwałe, a drogie nie zawsze zapewniają poprawniejszą jakość.

Inne przedstawicielki płci pięknej stwierdzają, iż wykorzystywany przez nie epizodyczny makijaż nie poprawia wcale wyglądu, a wykonanie go zabiera tudzież dużo drogocennego czasu. Wszelkie te panie popełniają podstawowy błąd: nie stosują właściwych kosmetyków do makijażu.

Gdzie tkwi tajemnica? Najważniejsza jest stosowna baza pod makijaż i blok polerski. To naturalnie dzięki temu kosmetykowi wygładzimy cerę, schowamy niedoskonałości oraz ograniczymy bezpośredni dopływ kurzu i innych zanieczyszczeń z powietrza do skóry buzi. Regularne używanie bazy tego rodzaju poprawi kondycję cery. Z nieraz nakładanie jej na twarz stanie się rytuałem tak samo naturalnym jak poranne mycie zębów. Dopiero po nałożeniu bazy jesteśmy w stanie próbować nakładania innych kosmetyków, jakie stanowią uzupełnienie idealnego make-up’u.

Make-up oczu stanowi dla kobiet nie lada wyzwanie. Każda marzy o tym, by jej spojrzenie przyciągało, ale tylko ze względu na perfekcyjnie podkreślone walory, a nie z powodu rozmazanego tuszu lub rolującego się cienia do powiek. Na szczęście w nowoczesnych czasach nie musi to już być problemem. Jeśli chodzi o kwestię tuszu do rzęs, jaki zostawia nieestetyczne ślady tuż pod dolną linią rzęs, to po mistrzowsku sprawę rozwiązują sztuczne rzęsy. Najprzyzwoiciej wybrać te przyklejane metodą 1:1.

Jest to zabieg dosyć kosztowny, jakkolwiek wynik utrzymuje się długo. Temat cieni do powiek też można zamknąć w jednym słowie: baza. Baza pod makijaż oczu to wspaniała kwestia, to naturalnie dzięki jakiej nawet tani cień do powiek utrzymuje się długo, nie roluje się ani nie spływa. Wystarczy nałożyć cieniutką warstwę bazy tuż przed nałożeniem cieni lub też kredki (w zależności od preferencji) i już można się radować trwałym ładny makijażem oczu. Na wszystko w takim razie jest rada oraz nie trzeba koniecznie korzystać z usług wizażystki, żeby wyglądać przez cały dzień estetycznie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY