Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Zdrowie · 29 kwietnia 2021

Profesjonalne wykonywanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET

Poziom bezpieczeństwa NIFTY, czyli testu nieinwazyjnego wykonywanego w Blumedica jest nie do zakwestionowania. Użycie innowacyjnych technologii sprawia, że badanie jest bezpieczne dla matki oraz dla płodu. Nie ma niebezpieczeństwa poronienia i powstania infekcji wewnątrzmacicznych. Poza nieinwazyjnością do przeprowadzenia testu zachęcają: wysoka wykrywalność oraz nad wyraz niski odsetek wyników fałszywie dodatnich. Detale na temat badania podane są na stronie https://www.blumedica.pl/test-prenatalny-nifty-poznan/ i opłaca się z nimi zapoznać.

Wyjątkowo chętnie pacjentki placówki kierują się na takie badanie, zachęcone przez ginekologów. Jeżeli test wykaże wynik negatywny, rodzice mogą być spokojni. Jeśli zaś wynik wskazuje na wysokie ryzyko pojawienia się choroby genetycznej, jest bazą do rozszerzenia diagnostyki o badania inwazyjne. Nic dziwnego, że test NIFTY jest coraz chętniej wykonywany przez przyszłe matki. NIFTY to doskonały dowód na to, że rozwój badań prenatalnych jest dynamiczny. Badania prenatalne przeprowadzane w nowocześnie funkcjonującej placówce medycznej Blumedica to testy rzetelne, przeznaczone dla przyszłych mam.

Zdecydować się na nie muszą szczególnie te kobiety, które są w grupach ryzyka wystąpienia wad płodu. Próbki testu są sprawdzane w innowacyjnym laboratorium, co daje gwarancję efektywnie przeprowadzonego badania. Wykrywalność na poziomie większym aniżeli dziewięćdziesiąt dziewięć procent brzmi przekonywująco. Badanie zalecane jest dla kobiet: które mają 35 lat lub więcej, ze stwierdzonymi zaburzeniami chromosomów u siebie albo w rodzinie, jak i u takich, u których inne badania przesiewowe były już wykonywane w pierwszym trymestrze i wykazały spore ryzyko aneuploidii. Test NIFTY może wykrywać zaburzenia genetyczne jakie spowodowane są nadmiarem albo brakiem informacji genetycznych w DNA dziecka. Częstotliwość występowania trisomii płodu jest związana z wiekiem matki.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY