Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Zdrowie · 29 czerwca 2022

Poszerzona oferta sklepu medyczno – rehabilitacyjnego Bumed

Certyfikowany sprzęt do wykorzystania w rehabilitacji dostępny jest w znaczącej liczbie w sklepie Bumed. Propozycja sprzedażowa jest zróżnicowana oraz obejmuje produkty przeznaczone zarówno dla pacjentów aktywniejszych, jak i dla osób z niepełnosprawnością. Asortyment z działu sprzęt rehabilitacyjny obejmuje: balkoniki i podpórki, krzesła i taborety prysznicowe, kule i laski ortopedyczne, łóżka rehabilitacyjne, rotory rehabilitacyjne a także akcesoria do ćwiczenia, wspomagające powracanie do zdrowia. W tym sklepie można także się zaopatrywać w poduszki i w materace o funkcjach ortopedycznych.

Jeszcze przed tym nim konkretne produkty znajdą się w dystrybucji, są przetestowane przez fizjoterapeutów z centrum medycznego, do jakiego przynależy sklep Bumed. Oceniona jest przydatność dla chorych a także wartość użytkowa. Asortyment zawiera produkty dla klientów indywidualnych oraz akcesoria do ćwiczenia z pacjentem dla gabinetów fizjoterapii. Mogą to być: piłki rehabilitacyjne, taśmy oporowe, bądź różne akcesoria o charakterze korekcyjnym. Można również odnaleźć wyroby do automasażu.

Sprzedawca oferuje też konsumentom sprzęt do wykonywanej w warunkach domowych diagnostyki: inhalatory, ciśnieniomierze, termometry, bądź pulsoksymetry. Konsumenci, którzy wybierają sprzęt do ćwiczeń rehabilitacyjnych głównie otrzymują produkty które sprawdzą się w kinezyterapii, czyli w terapii przy pomocy ruchu. Nowatorskie przyrządy do ćwiczenia zaprojektowane są w ten sposób, żeby zapewniać bezpieczeństwo i są również dedykowane do dłuższej eksploatacji.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY