Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Zdrowie · 18 maja 2022

Plan kursu gotowania online, opracowanego przez Adriana Stojewskiego

Kursy kulinarne online dla przedsiębiorstw przygotowuje entuzjasta kuchni hiszpańskiej, Adrian Stojewski. Wystosowane przez niego kursy kulinarne online to świetne wyjście, ponieważ osoby, które nim są zainteresowane nie muszą się jakkolwiek ograniczyć. Zajęcia z gotowania tego rodzaju mogą być zrealizowane w całym kraju. Świetnie sprawdzają się w propozycji zajęć mających na celu integrację w nowym teamie lub jako propozycja obchodzenia wigilii firmowej lub innego istotnego wydarzenia w wyznaczonej firmie.

Aktualnie znacznie bardziej zwraca się uwagę na formę zdalną i wiele pracowników z różnych firm zatrudnionych jest w odległych regionach kraju. Z tego powodu kursy kulinarne online są świetną okazją do tego, by team miał okazję spędzać wspólnie czas, bez jakichkolwiek ograniczeń. Wszystko przebiega w nieoficjalnej atmosferze, co jest znacznie bardziej motywujące. Uczestnicy zajęć mają zagwarantowane gotowanie pod okiem doświadczonego kucharza, który do tej pory wyszkolił już wiele tysięcy miłośników gotowania.

Warsztaty takie jak lekcje gotowania online mogą odbyć się także w języku angielskim, wobec czego wiele przedsiębiorstw chętnie weźmie w nich udział. Kursanci, którzy zdecydowani są na branie udziału w ciekawych warsztatach mogą oczekiwać na to, iż wszystkie składniki będą mieć dostarczane pod drzwi. Transmisje na żywo z nauka gotowania online odbywają się w profesjonalnym studio kulinarnym, w trybie wysokiej rozdzielczości ekranu. Można skorzystać z Microsoft Teams, Zoom, Skypa, Webex, YouTube lub innych platform.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY