Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Zdrowie · 13 lutego 2023

Nowocześnie zaprojektowany zestaw do rehabilitacji oraz ćwiczeń po udarze mózgu

FitMi to nowocześnie zaprojektowany zestaw do rehabilitacji oraz ćwiczeń po udarze mózgu. Oferuje go firma UdarRehab za pomocą strony internetowej. Tego typu gra rehabilitacyjna nie jest skomplikowana, czyli osoby z niepełnosprawnością mają możliwość bezproblemowo dopasować dla siebie stosowne zadania. Dzięki tej formie do jakiej zalicza się rehabilitacja po udarze głównie poprawi się ich sprawność rąk, dłoni, tułowia oraz nóg.

Korzystanie z kompletu nie jest skomplikowane, czyli nie trzeba przeprowadzać szkolenia. Urządzenie samo dostosuje się do poziomu niepełnosprawności u danej osoby. FitMi to komplet zalecany w terapii neurologicznej, na jaki można dostać dofinansowanie. Są to 2 bezprzewodowe krążki razem z aplikacją terapeutyczną, przeznaczoną do odczytania na komputerze. Odbywające się seriami powtarzanie poszczególnych zadań w czasie grania zaangażuje mózg i zastymuluje jego zdolność do powstawania nowych połączeń. Zaawansowane technologicznie urządzenie umożliwia zrobienie większej liczby serii aniżeli w warunkach szpitalnych albo w sanatorium.

W dodatku, to iż terapia odbywa się w domu pozwala na utrzymanie komfortu oraz częstsze ćwiczenie. Chory może też ćwiczyć o dowolnej porze, bo nie będzie uzależniony od jakiegokolwiek rozkładu ćwiczenia. Na tyle skuteczna rehabilitacja neurologiczna po udarach mózgu jest podstawą do tego, aby pacjent mógł powrócić do zdrowia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY