Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Uroda · 21 grudnia 2021

Makijaż permanentny ust w London Esthetics jako świetny sposób na metamorfozę ust

Makijaż permanentny ust w London Esthetics to perfekcyjny sposób na metamorfozę ust. Każda klientka, która zdecydowana jest na taki zabieg ma zagwarantowane pięknie prezentujące się, pełne oraz mocno zabarwione usta. Może w efekcie czuć się pięknie. Jeśli komukolwiek będzie zależało na trwałym kolorze ust przez długi czas, to ten zabieg jest w stanie to zagwarantować. Brak symetrii ust lub ulepszenie naturalnego koloru można uzyskać już po lekkim skorygowaniu. Po zabiegu kolor będzie bardzo mocny, lecz po pierwszym zabiegu wskazuje się, że wyblaknie on od 40 do 60%.

W związku z tym, pacjentki decydujące się na makijaż permanentny ust zapraszane są na bezpłatne udostępnienie koloru po całkowitym zagojeniu, a więc po mniej więcej miesiącu. Zabieg mikropigmentacji ust jest zabiegiem bezbolesnym. Tylko niektóre panie odczuwają po nim niewielki dyskomfort. Ekspert medycyny estetycznej informuje o tym, że etap gojenia po mikropigmentacji to od trzech do dziesięciu dni. Wówczas też usta mogą pozostawać wrażliwe oraz suche.

Mogą się one też delikatnie złuszczyć przez okres 1 tygodnia po zabiegu. Pełen proces zagojenia oraz utrwalenia pigmentu to okres około 1 miesiąca. Fachowo zrealizowany zabieg pozwoli osiągnąć perfekcyjny wygląd ust oraz podkreślać ich piękno. Nie ma znaczenia, czy pacjentce zależy na uzyskaniu pełniejszego wyglądu ust, na wyrównaniu konturu w celu zyskania symetrii – dostanie dokładnie to, czego się spodziewała, gdyż wszystkim zajmie się doświadczony personel.

Metody oferowane w London Esthetics to: pełniejsze usta, ombre, jak i usta połączenie podkładu, cieniowania i efektu świetlnego. Oferta kolorystyczna obejmuje wiele odcieni, a w wyborze optymalnego pomoże zespół. Warto sprawdzać portfolio kliniki na witrynie www, żeby przekonać się, że dobrze będzie się tutaj zgłosić. Podczas pierwszej rozmowy zainteresowane osoby będą informowane o takich czynnościach, jakich muszą uniknąć podczas procesu zagojenia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY