Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Uroda · 3 czerwca 2022

Makijaż permanentny brwi w London Esthetics – świetny rezultat

To, o czym trzeba pamiętać, wykonując zabieg Makijaż permanentny brwi w London Esthetics zostanie opowiedziane osobom zainteresowanym w trakcie pierwszej wizyty. Przede wszystkim, pacjentki mogą dowiedzieć się, jakich mogą oczekiwać wyników, a także czy występują u nich przeciwwskazania do zrobienia pigmentacji brwi.

Następnie, lekarz medycyny estetycznej opowie, jak do zabiegu się przygotowywać oraz, co zrobić po jego zakończeniu. Zabieg dodatkowy ma miejsce zwykle miesiąc po pierwszym zabiegu. Chwilę po zabiegu może pojawić się niewielkie zaczerwienienie przy brwiach oraz w okolicy oczu.

Całkowite utrwalanie pigmentowania zajmie kilka tygodni, a po zabiegu poprawiającym efekt utrzyma się przez około 12 miesięcy. Najczęściej powtarza się zabieg mniej więcej co 2 lata. Jeśli po zrealizowaniu makijażu brwi konkretna osoba dopilnuje zasad odnoszących się co do pielęgnowania i higieny, nie ma mowy o efektach ubocznych. Zabieg będzie zawsze zrobiony w zgodzie z wymaganiami konkretnej kobiety, niezależnie od tego, czy woli ona efekty naturalne bądź odważniejsze.

Metody, jakie są stosowane to: symulacja trójwymiarowa pozwalająca na otrzymanie rezultatu naturalnego, technika mieszana umożliwiająca uzyskać efekt naturalny, lecz już w większym stopniu zauważalny oraz metoda ombre, a więc odważniejsze wykończenie brwi. Spersonalizowany kształt brwi pozwoli na uzyskanie zachwycającego looku.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY