Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Kobieta · 7 października 2022

Liposukcja – najczęściej stosowane przez pacjentów metody

Osoby, które z pewnych powodów chcą się pozbyć nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej, do dyspozycji mają na przykład liposukcję. Ten zabieg ten popularnie jest nazywany odsysaniem tłuszczu, i faktycznie jedna z metod na tym polega.

Jednak zastosowanie nowoczesnych urządzeń pozwala na to, aby go przeprowadzić w zasadzie bezinwazyjnie i bez późniejszych powikłań. Wiele interesujących informacji na ten temat znaleźć można podając w wyszukiwarce słowa liposukcja strzykawkowa i przeglądając uzyskane wyniki.

Oprócz tradycyjnej liposukcji aktualnie pacjenci do dyspozycji mają wersję laserową i ultradźwiękową. Przy metodzie ultradźwiękowej podskórna tkanka tłuszczu rozbijana jest za pomocą ultradźwięków, a całość zabiegu jest bezpieczna i w zasadzie bezbolesna. Jeszcze lepsze efekty daje wykorzystanie promienia lasera, który zmienia komórki tłuszczowe w emulsję, odprowadzaną później spod skóry przez nacięcie. Zainteresowani mogą wpisać w wyszukiwarkę hasło szkolenie z przeszczepu tłuszczu i zapoznać się z uzyskanymi informacjami.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY