Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Zdrowie · 22 lipca 2021

Komfortowo wyposażony apartament Mechelinki w pobliżu Trójmiasta

Elegancko wyposażony apartament Mechelinki w okolicach Trójmiasta jest miejscem polecanym przez dotychczasowych gości. Miejsce to polecane jest dla dużej liczby osób, z uwagi na to, że może tutaj mieszkać nawet sześć osób. Apartament należy do firmy MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ działającej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Z jej przedstawicielami można skontaktować się przez formularz internetowy albo dzwoniąc: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Wówczas każdy może dowiedzieć się szczegółów na temat założonej rezerwacji.

Mieszkanie można wynajmować na dłuższy czas, a jako że jest kompletnie wyposażone to można tu spędzać więcej czasu. W mieszkaniu umieszczone są: telewizor z płaskim ekranem, klimatyzacja, sejf, część wypoczynkowa, szafa, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, komplet kosmetyków, ręczniki, bezpłatny Internet, lodówka, kuchnia wyposażona we wszystkie sprzęty, duży taras widokowy, a także dostępny jest garaż na pilota z miejscem postojowym.

Klienci chwalą inne udogodnienia, jakie niekoniecznie umieszczone są w innych apartamentach: bezpieczny parking, plac zabaw dla dzieci przy obiekcie, nocleg bezpłatny dla pociech do trzeciego roku życia, opcja płatności kartą albo wirtualnie. W obiekcie takim są również akceptowane zwierzęta, bez dodatkowych opłat. Meldować można się od godziny 15, a opuścić apartament należy do godziny 12 w dniu wyjazdu. Zasady pobytu właściciele prezentują na stronie www i w przypadku konieczności omówią je indywidualnie z klientami.

Można również negocjować zasady zakwaterowania, co jest kolejnym atutem i motywuje do przyjazdu. Wybierając apartament można być pewnym, że będzie się bardzo dobrze spędzać wolne chwile albo podróż służbową. Walory motywujące do tego, by rezerwować pobyt to: nowoczesność, wygoda, pełne wyposażenie, świetne usytuowanie, możliwość wynajmowania apartamentu przez cały rok a także atrakcyjna cena.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY